اشتراک گذاری اخبار وب برای شما

عکس های جدید از نکسوس ۵، با ابعادی کوچکتر از نکسوس ۴

عکس های جدید از نکسوس ۵، با ابعادی کوچکتر از نکسوس ۴
گوگل و ال جی با نکسوس ۴، زنگ ساعت را کوک کردند و از خواب پریدند تا همه به آینده تلفن های سری نکسوس امیدوار شویم. اما نکسوس ۴ دیگر جزو اخبار قدیم است و شاید بپرسید: نکسوس بعدی کی معرفی می شود؟

بگذارید ببینیم. مواد لازم جهت معرفی نکسوس ۵ عبارتند از: «طوفان جدیدی در راه نباشد. نزدیک مراسم مایکروسافت نباشیم. هووم. کمیسیون ارتباطات فدرال مجوزها را زود بدهد. ساندار پیچای برای مراسم عبادی به هند نرفته باشد و… آهان، یک نفر را برای جایگزینی هوگو بارا یافته باشند!»
ما راجع به همه اینها اطلاعات نداریم ولی به نظر می رسد کمیسیون ارتباطات فدرال امریکا در حال صدور مجوز برای جناب نکسوس ۵ است، زیرا عکس های جدید مربوط به نمونه ارسال شده برای این سازمان است.
ننگ بر تو اپل، در مکبوک ایر وای-فای ac قرار داده ای و در آیفون 5S نه! خبردار باش که نکسوس ۵ (رقیب مستقیم پرچمدار جدیدت) احتمالا از وای-فای پرسرعت بهره می برد.
نکسوس ۵ یک نمایشگر ۴.۹۶ اینچی (حالا چرا ۵ تمام نه!) و باتری ۲۳۰۰ میلی آمپری نیز خواهد داشت و  طول و عرض آن عبارت هستند از ۱۳۱.۸ در ۶۸.۳ میلیمتر که نسبت به نکسوس ۴ با ۱۳۳.۸ در ۶۸.۵ میلیمتر، ۲ میلیمتر در طول کوچکتر می نماید، این در حالی است که نمایشگر نسل قبل ۴.۷ اینچ بود (این روزها همه حاشیه ها آب می روند، جز حاشیه های دنیای طرفداری!)
در ادامه مطلب چند عکس دیگر از نکسوس ۵ هست که رنگ شکلاتی اش ما را یاد کیت کت و اندروید ۴.۴ می اندازد.

468 ad

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


اشتراک در خبرنامه

دریافت گلچین تازه ترین خبر های دنیای قنآوری

به جمع ما بپیوندید