اشتراک گذاری اخبار وب برای شما

سامسونگ گلکسی نوت ۳ را در ۴ مدل معرفی می کند؟

سامسونگ گلکسی نوت ۳ را در ۴ مدل معرفی می کند؟

از آنجایی که تعداد و تنوع مدل تلفن های اندرویدی در بازار کافی نیست٬ سامسونگ می خواهد به سهم خود٬ قدمی خیر در رفع این مشکل حاد بردارد. و آن قرار است چه باشد؟ معرفی گلکسی نوت ۳ در ۴ مدل مختلف٬ از رده بالا با کیفیت بدنه خوب تا ارزان قیمت با کیفیت معمولی.

این ادعایی است که سایت خبری ETNews از کره کرده و می نویسد که گلکسی نوت ۳ در ۴ مدل با مشخصات متفاوت عرضه می شود که البته نام آنها هنوز مشخص نیست. این سایت چنین مشخصاتی را بر شمرده:
مدل ۱ که به تعداد محدود ساخته می شود جنس بدنه اش از مواد بسیار خوب است٬ دوربین ۱۳ مگاپیکسلی و نمایشگر AMOLED مقاوم در برابر شکستگی دارد.
سه مدل دیگر بدنه های پلاستیکی دارند. مدل ۲ به دوربین ۱۳ مگاپیکسلی مجهز شده٬ ولی نمایشگر AMOLED معمولی (غیر نشکن) دارد. مدل ۳ هم با دوربین ۱۳ مگاپیکسلی ولی نمایشگر LCD عرضه می شود. مدل ۴ (ارزان ترین) هم با نمایشگر LCD و دوربین ۸ مگاپیکسلی به فروش خواهد رسید.
غیر از موارد ذکر شده سایر مشخصات داخلی این ۴ مدل با هم یکسان خواهد بود.
البته این خبر تایید نشده است و بهتر است آن را شنید ولی باور نکرد٬ با این حال نگاهی به گذشته و کاری که سامسونگ با گلکسی اس ۴ کرد و محصولات مختلفی را با استفاده از وجهه این برند به بازار معرفی نمود٬‌ احتمال وقوع اتفاقی تقریبا مشابه در مورد نوت ۳ را هم تقویت می کند.
 نارنجی
468 ad

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


اشتراک در خبرنامه

دریافت گلچین تازه ترین خبر های دنیای قنآوری

به جمع ما بپیوندید