اشتراک گذاری اخبار وب برای شما

توپ هوشمند ویژه بسکتبالیست ها

این روز ها هوشمند شدن انواع گوشی های موبايل و تبلت ها فضای پیشرفت های ورزشی را نیز فراهم کرده و به رشد و توسعه مهارت های ورزشی بازيکن های رشته های مختلف نیز کمک کرده است. بسکتباليست ها نيز می توانند از این به بعد میزان مهارت و قدرت خود را با یک ابزار کمک آموزشی هوشمند محک بزنند.

 

فن آوری جدید با عنوان 94 Fifty sensor شامل یک توپ بسکتبال مجهز به سنسور است که می تواند میزان کارايی بازیکن را با ارائه جزیيات فراوان به اطلاع وی برساند. این توپ بسکتبال در داخل خود دارای تعدادی سنسور های حرکتی می باشد. عملکرد این سنسورها اطلاعاتی نظیر زاويه پرتاب، قدرت دریبل زدن، سرعت پرتاب و هر نوع کميت قابل اندازگيری دیگر را در اختيار بازیکن قرار می دهد.

 

اين اطلاعات به صورت بی سيم و از طریق بلوتوث این توپ به یک اپليکيشن تحت اندرويد و يا IOS نصب شده بر روی يک اسمارت فون یا تبلت فرستاده می شود. در این اپليکيشن با طبقه بندی اطلاعات اندازگیری شده، داده های آماری ميزان پیشرفت و یا عدم پیشرفت مهارت های بازيکن را به تصویر می کشند.

 

برای مثال يک بسکتبالیست می تواند ميزان قدرت خود را در پرتاب های 3 امتيازی در طول یک هفته مشاهده کند و برای بهبود خود برنامه ريزی دقیق تری در پيش گیرد.

 

برد اين سنسور ها تقریبا تا 27 متر می باشد و برای همین نياز نیست تا بازیکن گوشی موبایل و یا تبلت خود را در فاصله نزدیک نسبت به توپ در زمين بازی حمل کند. توپ بسکتبال نيز مجهز به یک پد قابل شارژ است تا بتواند باتری سنسور ها را برای 8 ساعت بازی مداوم شارژ نگه دارد.

 

بسکتبالیست های حرفه ای می توانند این مجموعه کمک آموزشی هوشمند را با قیمت 295$ خريداری کنند.

نارنجی

468 ad

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


اشتراک در خبرنامه

دریافت گلچین تازه ترین خبر های دنیای قنآوری

به جمع ما بپیوندید