اشتراک گذاری اخبار وب برای شما

ارتقا تبلت های گلکسی سامسونگ به اندروید جیلی بیلی

دو تا از پرفروش ترین تبلت های سامسونگ، یعنی گلکسی نوت 10.1 و گلکسی تب 2 بالاخره آپدیت آخرین نسخه اندروید (4.1 یا جیلی بیلی) را دریافت کردند. البته این تنها بهبود آنها نیست و باید از امکانات جدید Premium Suite که برای اندروید 4.1 آماده شده هم باید یاد کرد. سامسونگ می گوید که این بخش حاوی بهبود چشمگیری در قابلیت های مولتی تسکینگ تبلت ها و همچنین افزایش کارایی قلم S آنها است.

از قابلیت های تازه مولتی تسک رابط کاربری جدید سامسونگ برای اندروید 4.1. می توان به اضافه شدن امکان باز کردن همزمان دو اپلیکیشن در دو پنجره مجزای موازی توسط گلکسی نوت 10.1 اشاره کرد. این امکان جدید به کاربر اجازه می دهد که با آزادی کامل به تغییر اندازه و جابجایی اپلیکیشن ها در حالت چند نمایشی بپردازد.

قابلیت Air View هم به کاربر اجازه می دهد پیش نمایش برخی محتواها همانند ویدیو، فایل های الصاق شده به ایمیل ها و عکس ها را بدون باز کردن اپلیکیشن ویژه این کار، مشاهده کنید. Quick Command هم که به تازگی میهمان تبلت های آپدیت شده سامسونگ گشته، به کاربران اجازه می دهد مجموعه ای از میانبرهای اختصاصی را برای S Pen تعریف کرده و استفاده کنند.

بخش شناسایی دستخط هم بهبودهای چشمگیری داشته و اکنون از طریق نرم افزار آن می توانید مستقیما دستخط تان را ایمیل کنید یا اینکه همانند یک تقویم دیواری واقعی، دور روز خاصی دایره کشیده و کنارش یادداشت بگذارید.

از امکانات اندرویدی این ارتقاء هم می توان به دسترسی به Google Now، استفاده از دستیار شخصی و بهبود کارایی با استفاده از Project Butter اشاره کرد.

نارنجی

468 ad

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


اشتراک در خبرنامه

دریافت گلچین تازه ترین خبر های دنیای قنآوری

به جمع ما بپیوندید