اشتراک گذاری اخبار وب برای شما

دوربین سوژه یاب

یکی از لحظات خاطره انگیز هر انسانی زمانی است که آلبوم عکسش را ورق میزند،عکس های آدم های که شاید دیگر نتوانید آنها را ببینید و یا مکان های که دیگر موقعیت سفر به آنجا را پیدا نخواهید کرد.مسلما هرچقدر این عکس ها زیباتر و دقیقتر گرفته شوند.تاثیر آنها بیشتر خواهد شد.

امروزه به همراه دوربین های که وارد بازار میشوند ابزار های ارائه میشود  که به شما اجازه می دهد  یک تصویر را در لحظه ویرایش کنید.مواردی مثل برطرف نمودن قرمزی چشم سوژه عکاسی و یا برداشتن عناصر ناخواسته در عکس.

دوربین سوژه یاب

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در یک عکس دسته جمعی با دوستان قدیمی خود، که خیلی آن را دوست دارید.چیزی ناخواسته شما را آزار دهد.مثلا:بنر تبلیغ یک شرکت تولیدی پوشک بچه!

در این طور مواقع ممکن است از خود بپرسید:”چه می شد اگر دوربین فقط همان چیزی را عکاسی میکرد که منظور من  است؟”

دوربین لنز مفهومی یا  “Clean Shot concept” این نیاز ما را برطرف میکند.شما به کمک این دوربین میتوانید از سوژه خود در محیطی شلوغ عکس گرفته و فقط سوژه خود را به عنوان عکس ملاحظه کنید. ویژگی تکنولوژی تشخیص انسان باعث می شود که نقطه مرکزی تصویر را فقط به عنوان سوژه عکس مد نظر بگیرد
با این تکنولوژی یک عکاسی “پاک” را تجربه کنید.

دوربین سوژه یاب

 

طراح: Sera Park

منبع:yankodesign

زندگی با فنآوری اطلاعات

468 ad

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


اشتراک در خبرنامه

دریافت گلچین تازه ترین خبر های دنیای قنآوری

به جمع ما بپیوندید