اشتراک گذاری اخبار وب برای شما

مامور مخصوص ردیابی شبکه های وای فای عمومی در المپیک لندن

اگر پیگیر اخبار المپیک باشید، حتما می دانید که کمیته المپیک استفاده از HotSpot یا دستگاه های پخش اینترنت 3G قابل حمل را در تمام مکان های مربوط به المپیک لندن ممنوع کرده است! اما از آنجایی که ممکن است بسیاری این ممنوعیت را یک تهدید توخالی فرض کنند، افرادی مانند این آقا ماموریت دارند با ردیابی شبکه های وای فای غیر مجاز در محل بازی ها، آنها را خاموش کند.

البته به نظر می رسد کمیته المپیک دلایل قانع کننده ای برای این تصمیم دارد. در مراسمی به این عظمت که وابستگی بسیار زیادی به ابزارهای بیسیم دارد (از میکروفون داوران، تا ابزارهای زمان سنج و دوربین های نظارتی بیسیم…) هرگونه تداخل امواج می تواند به سادگی مسیر و سرنوشت یک مسابقه را تغییر دهد. پس المپیک لندن تصمیم گرفته به جای شرمندگی های احتمالی، از ابتدا امن باشد.

در هر صورت، دیدن یک مرد مسلح به آنتن که گاهی اوقات جلوی برخی افراد را می گیرد، می تواند یکی دیگر از جاذبه های المپیک امسال باشد. فقط مواظب باشید که وای فای خود را روشن نگذارید، اگر نه شما هم یکی از قربانیان این مامور مخصوص خواهید بود!

نارنجی

468 ad

پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


اشتراک در خبرنامه

دریافت گلچین تازه ترین خبر های دنیای قنآوری

به جمع ما بپیوندید